Cash-out daje Ci możliwość pełnej kontroli nad Twoim zakładem i wypłatę przed końcem wydarzenia i rozstrzygnięciem kuponu. Gdy wygląda na to, że kupon może nie wejść, nie czekaj i skorzystaj z opcji wcześniejszej wypłaty!

Na jakich wydarzeniach możesz użyć opcji Cash-out w ETOTO?

wydarzenia live
wydarzenia pre-live


Cash-out możesz wykorzystać zarówno w zakładach pojedynczych jak i zakładach wielokrotnych,
które zawierają zarówno zdarzenia live oraz pre-live!

Kiedy możesz użyć opcji Cash-out?

Zakłady sportowe i Cash-out w ETOTO
Gdy wygrywasz i chcesz
odebrać wygraną zanim zakład
zostanie rozstrzygnięty.
Cash-out w zakładach ETOTO
Gdy chcesz zabezpieczyć wygraną,
odbierając jej część zanim zakład
zostanie rozstrzygnięty.
Funkcja Cash-out już w ETOTO!
Gdy na Twoim kuponie
nie ma jeszcze ani jednego
przegranego zakładu.

Jak skorzystać z opcji Cash-out?1. Kliknij Cash-out,
2. Kliknij Potwierdź Cash-out, a wygrana zostanie przelana na Twoje konto.

Dodatkowo masz opcję odfiltrowania zakładów z możliwością Cash-out spośród Twoich wszystkich kuponów.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, sprawdź zasady zakładów lub skontaktuj się z nami na czacie bądź napisz na adres pomoc@etoto.pl.

POSTAW ZAKŁAD

Jako legalny polski bukmacher dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mieli dostęp do jak najszerszej oferty oraz kontroli nad postawionymi już zakładami.

Dlatego jesteśmy dumni mogąc przedstawić Ci cash-out - funkcję, która pozwoli rozliczyć kupon przed zakończeniem wszystkich postawionych na nim zakładów. Ty decydujesz - wolisz zaczekać do końca spotkania czy chcesz odebrać część wygranej już teraz?

Funkcji cash-out możesz użyć na wydarzeniach rozgrywanych na żywo (live) jak i tych postawionych przed rozpoczęciem interesującego Cię spotkania (pre-live). Cash-outu możesz użyć zarówno na zakładach pojedynczych, jak i wielokrotnych. ETOTO jako jeden z niewielu dostawców zakładów bukmacherskich umożliwia także skorzystanie z opcji cash-out na zakładzie wielokrotnym, łączącym wydarzenia na żywo i przedmeczowe. Jesteśmy pod tym względem wyjątkiem na polskim rynku, z czego jesteśmy niezwykle dumni!

Należy jednak pamiętać, że cash-out ma także pewne ograniczenia. Tej opcji nie można użyć w przypadku, gdy na postawionym przez Ciebie kuponie jakiekolwiek wydarzenie jest rozliczone jako przegrane lub gdy ewentualna wygrana w przypadku użycia opcji cash-out byłaby niższa, niż stawka Twojego zakładu.

Mamy nadzieję, że funkcja cash-out sprawi Ci wiele przyjemności, zwiększy emocje z gry oraz przyniesie wysokie wygrane. Jeśli masz jakiekolwiek pytania bądź sugestie, jesteśmy do Twojej dyspozycji na czacie lub pod adresem mailowym pomoc@etoto.pl.