ZALOGUJ SIĘ I SPRAWDŹ SWOJE PUNKTY

Program bonusowy ETOTO - do odbioru codzienne nagrody!

Kliknij dzisiejszą kartę na Twoim poziomie i poznaj szczegóły promocji!
POZIOM ZŁOTY
POZIOM SREBRNY
POZIOM BRĄZOWY
28 listopada
29 listopada
30 listopada
1 grudnia
2 grudnia
3 grudnia
4 grudnia

Czym jest ETOTOMANIA?

ETOTOMANIA jest to program lojalnościowy, dzięki któremu Twoja aktywność będzie odpowiednio punktowana, a punkty te z kolei warunkują atrakcyjność i częstotliwość nagród do których będziesz upoważniony.

Im więcej dajesz od siebie, tym więcej my dajemy Tobie. Bonusy, freebety oraz środki bonusowe. Wszystko to czeka na Ciebie już od pierwszego dnia Twojej przygody z ETOTO.

O co chodzi z tymi punktami?

Punkty dostajesz za postawione i rozliczone zakłady. W zależności od tego jak grasz – defensywnie lub ofensywnie – ilość punktów może się różnić. Główna zasada jest taka, że im wyższy kurs na kuponie, tym więcej punktów otrzymasz. Punkty naliczamy zarówno za zakłady zawarte za gotówkę jak i zawarte za środki bonusowe. Rzućmy okiem na tabelę punktacyjną:
Przedział kursowy Współczynnik
1.50 - 1.99 współczynnik 1 (każde 5 zł = 1 punkt lojalnościowy)
2.00 - 2.99 współczynnik 2 (każde 5 zł = 2 punkty lojalnościowe)
3.00 - 4.99 współczynnik 3 (każde 5 zł = 3 punkty lojalnościowe)
5.00 - 9.99 współczynnik 4 (każde 5 zł = 4 punkty lojalnościowe)
10.00 lub wyższy współczynnik 5 (każde 5 zł = 5 punktów lojalnościowych)
Przykładowo stawiając zakład za 5 zł po kursie 4.00 otrzymasz 3 punkty, a stawiając zakład za 10 zł po kursie 1.80 otrzymasz 2 punkty. Opłaca się zatem grać odważniej.

Kalkulator punktów ETOTOMANII

Dla ułatwienia, przygotowaliśmy kalkulator punktów. Wystarczy wprowadzić kurs swojego kuponu i stawkę, a wynikiem będzie ilość punktów, którą dodamy do Twojego konta po zagraniu zakładów w takiej konfiguracji.

Kurs kuponu
Twoja stawka
Punkty
6


Mam te punkty, co teraz?

W zależności od tego ile masz punktów na koniec miesiąca, przypiszemy Ci jeden z trzech poziomów: Brązowy, Srebrny lub Złoty. Im wyższy poziom, tym atrakcyjniejsze i częstsze są oferty. To jakie nagrody możesz otrzymać, sprawdzisz w kalendarzu ofert na stronie: www.etoto.pl/etotomania.Możesz na niej także podejrzeć, jakie nagrody czekają na osoby z innym statusem.

Kiedy liczone są punkty i kiedy mój status się zmienia?

Punkty liczone są w czasie rzeczywistym. Do 10 min po rozliczeniu zakładu, jeśli spełniał on warunki kursowe oraz stawkowe, punkty zostają dodane do Twojego konta. Status konta zmieniany jest pierwszego dnia każdego miesiąca.

Gdzie sprawdzę ile obecnie mam punktów oraz jaki mam status konta?

Liczbę zdobytych punktów sprawdzisz na stronie www.etoto.pl/etotomania, sprawdzisz na niej także, ile punktów brakuje Ci do kolejnego poziomu oraz jaki poziom zostanie Ci przypisany w następnym miesiącu. Oferty do których jesteś aktualnie upoważniony są odpowiednio zaznaczone i podświetlone w kalendarzu.» Regulamin sprzedaży premiowej „ETOTOMANIA” «

Program bonusowy ETOTOMANIA – graj z ETOTO, zbieraj punkty i odbieraj nagrody!Im więcej obstawiasz w ETOTO, tym lepsze i częstsze otrzymujesz nagrody! Ruszył program bonusowy ETOTOMANIA, jedyna taka promocja na polskich rynku bukmacherskim przygotowana wyłącznie dla naszych graczy.

Jak to działa? Program bonusowy ETOTOMANIA jest aktywny dla gracza już po zalogowaniu a punkty otrzymuje się za postawione i rozliczone przez nas zakłady. Niezależnie czy to oferta live, prematch czy połączenie tych zdarzeń, tak samo nie ma znaczenia czy to piłka nożna czy akurat wchodzi pewniak na 2 ligę niemiecką piłki ręcznej kobiet. Dzięki grze widzisz jak twoje konto z punktami rośnie zbliżając się do bonusów ETOTOMANII w przypadku awansu na wyższy poziom! Co miesiąc zdobyte punkty przenoszą Cię na odpowiedni poziom programu im wyższy poziom tym lepsze i częstsze nagrody czekają na Ciebie każdego dnia!

ETOTOMANIA jest wyjątkową promocją nagradzającą graczy za ich aktywność. W poniższym poradniku znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania, jakie tylko mogą przyjść Ci na myśl w odniesieniu do ETOTOMANII.