Wszystko co powinieneś wiedzieć na start!

LOGOWANIE

Wpisz login (nick lub adres email) oraz hasło do Twojego konta.

WPŁATA

Po zalogowaniu kliknij czerwony przycisk „Wpłata” znajdujący się na górze strony. Tuż obok znajduje się stan Twojego konta.
Wybierz opcję wpłaty przelewem (tutaj znajduje się również opcja wpłaty BLIKIEM) lub kartą płatniczą.WYSZUKIWANIE WYDARZENIA

Wyszukaj w wyszukiwarce lub w zakładce „Sport” (wydarzenia posortowane po dyscyplinach, krajach i ligach).

WYBRANIE OPCJI ZAKŁADU

Na początek spróbuj wybór opcji „1x2 Mecz”. 1 oznacza zwycięstwo pierwszej z rywalizujących drużyn (gospodarza), x oznacza remis, a 2 zwycięstwo drugiej z wymienionych drużyn (gościa).

WYBRANIE STAWKI

W prawej części naszej strony pojawi się kupon. W aplikacji pojawi się on na dole ekranu. Wybierz kwotę za jaką postawisz swój zakład.
WAŻNE! Przy ofercie powitalnej jak i w wielu naszych promocjach, otrzymujesz od nas Freebety oraz Bonusy. Sprawdź poniżej jak skorzystać z nich podczas stawianiu zakładu:
- Freebet (darmowy zakład)
- Bonus


FINALIZACJA ZAKŁADU

Po wyszukaniu wydarzenia oraz wybraniu opcji zakładu kliknij "Postaw zakład". Gdy Twój zakład zostanie przyjęty zostaniesz o tym poinformowany w górnej części kuponu. Teraz pozostaje już tylko śledzić wybrane przez Ciebie wydarzenie i cieszyć się dodatkowymi emocjami!

Słownik kluczowych pojęć

1. Kurs
Każde wydarzenie, które można obstawiać posiada przypisany kurs. Określa on prawdopodobieństwo, że dane zdarzenie wydarzy się w rzeczywistości. Zależne jest od wielu czynników - np. w sporcie, bierze się pod uwagę formy zespołów, kontuzję kluczowych zawodników, itp. Im wyższy kurs tym mniejsze prawdopodobieństwo, iż dane zdarzenie się wydarzy. Im mniejszy, tym jest większa szansa na sukces. Np. kurs na wygraną drużyny A wynosi 1,20, natomiast na zwycięstwo drużyny B, 5.00. W tym przypadku drużyna A jest zdecydowanym faworytem. Co za tym idzie, obstawiając sukces drużyny A potencjalna wygrana jest znacznie mniejsza. Przed postawieniem zakładu polecamy przeanalizować wyniki oraz formy zespołów.
2. Kupon
Tworzysz go poprzez postawienie określonej kwoty na jedno lub więcej zdarzeń. Aktualnie otwarte kupony znajdziesz na swoim koncie w zakładce "Otwarte zakłady", natomiast historyczne w "Historia zakładów". Otwartymi kuponami nazywamy te, które nie zostały jeszcze rozliczone.
3. Zakład
Tworzysz go po poprzez postawienie określonej kwoty na dane wydarzenie. W Etoto dostępne są zakłady pojedyncze oraz akumulowane (wielokrotne).
4. Zakład pojedynczy
Tworzysz go poprzez postawienie jednego zakładu na całym kuponie. Przykładowo w kategorii „Mecz 1x2” wybierasz jedynie „1” jako zwycięstwo gospodarza.
5. Zakład akumulowany
Tworzysz go poprzez postawienie co najmniej dwóch zakładów na kuponie. Wymiennie takie zakłady nazwane są również zakładami wielokrotnymi.
6. Saldo
Na swoim koncie masz trzy pozycje opisujące stan Twojego konta: „Saldo całkowite”, „Saldo gotówkowe” oraz „Saldo bonusowe”. Pierwsze z nich określa łączny stan Twojego konta. Drugie z nich określa stan konta możliwy do wypłaty w danej chwili. Trzecie jest natomiast sumą bonusów jakie zgromadziłeś. Bonusy opisane są w punkcie nr 10.
7. Wpłata
Po jej dokonaniu możesz obstawiać wydarzenia na kwoty zależne od wysokości danej wpłaty oraz tego ile łącznie zgromadziłeś środków. Nasz system wpłat jest całkowicie bezpieczny. Pamiętaj, że aby dokonać pierwsze wpłaty, musimy dokonać pozytywnej weryfikacji Twojej tożsamości.
8. Wypłata
Całkowitą kwotę możliwą do wypłaty widzisz pod pozycją „Saldo gotówkowe”. Wypłaty możesz dokonać od razu po rozliczeniu zakładu. W ciągu dnia dokonywane są przez nas na bieżąco, natomiast w nocnych zmianach mogą wydłużyć się maksymalnie do 12 godzin.
9. Obrót
Obrót określa konieczność tego ile razy należy obrócić otrzymaną kwotą, aby odebrać wygraną przy użyciu bonusu. Np. Otrzymując bonus 10 zł z wymogiem obrotu x4, musisz zagrać za 40 zł aby móc odebrać wygraną uzyskaną za pomocą takiego bonusu.
10. Bonus
Bonus jest kwotą którą otrzymujesz od nas na grę. Możesz go otrzymać za dokonanie wpłaty lub spełnienie warunków naszych promocji. Wypłacenie bonusów wiąże się ze spełnieniem dodatkowych warunków takich jak np. obrót kwotą bonusu.
11. Freebet - darmowy zakład
Tak jak bonusy, są to również środki, które możesz stawiać na wydarzenia i które otrzymujesz od nas. Różnią się one od bonusów przede wszystkim tym, iż zazwyczaj nie posiadają żadnych dodatkowych warunków wypłaty wygranych za ich pomocą środków.
12. Cashback
Dzięki niemu w razie przegranej wpłaconych przez siebie środków pieniężnych otrzymujesz ich zwrot na swoje saldo i możesz je od razu wypłacić. Nie musisz spełnić żadnych dodatkowych warunków.
13. Cash-out
Dzięki opcji cash-out możesz wypłacić wygraną przed końcem wydarzenia i rozstrzygnięciem kuponu. Cash-out można użyć na wydarzeniach przedmeczownych jak i tych, które rozgrywane są na żywo.

W razie jakichkolwiek pytań skorzystaj z naszego czatu, lub napisz do nas na adres pomoc@etoto.pl

Powodzenia!


POSTAW ZAKŁAD