Zasady zakładów
OFICJALNY KOMUNIKAT
NR 1/05/2020
z dnia 5 maja 2020 roku
E-TOTO ZAKŁADY BUKMACHERSKIE SP Z O. O. Z SIEDZIBĄ W WARSZAWIE

Na postawie § 20 Regulaminu Zakładów Bukmacherskich „E-TOTO Net” ustala się „Dodatkowe warunki urządzania zakładów”, obowiązujące od dnia 6 maja 2020 roku, które stanowią załącznik do niniejszego komunikatu (ZOBACZ PONIŻEJ)

Zasady ogólne


 • 1. Niniejsze Zasady Zawierania Zakładów („Zasady”) są nierozerwalnie związane z Regulaminem i stanowią jego uzupełnienie w trybie § 20 Regulaminu, a akceptacja niniejszych Zasad jest warunkiem niezbędnym do rejestracji konta oraz zawierania zakładów. Terminy pisane wielką literą, które nie zostały zdefiniowane w niniejszych Zasadach, mają znaczenie określone w Regulaminie.
 • 2. Maksymalna stawka zakładu różni się w zależności od dyscypliny sportowej, ligi i rodzaju zakładu. Podczas zawierania zakładu w polu stawki pojawi się określona kwota. Nie gwarantujemy tego, że zakład zawarty w stawce maksymalnej lub poniżej takiej stawki zostanie przyjęty.
 • 3. Spółka zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia całego lub części zakładu zgodnie z §20 Regulaminu. Spółka ma prawo zweryfikować poszczególne zakłady i zaoferować inny kurs, współczynnik lub stawkę według własnego uznania.
 • 4. Spółka akceptuje zakłady zawarte online. Zakłady zawarte w jakiejkolwiek innej formie (przez e-mail, telefon, faks, itp.) nie będą akceptowane, a po otrzymaniu zostaną uznane za nieważne, niezależnie do wyniku zakładu.
 • 5. Spółka zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia/anulowania zakładu lub jego części przed rozpoczęciem gry oraz do unieważnienia zakładu zgodnie z §19 i §20 Regulaminu.
 • 6. Klient nie może anulować lub zmienić zakładu, gdy został on już zawarty i potwierdzony.
 • 7. Zakłady będą przyjmowane do przewidzianego czasu rozpoczęcia zdarzenia. Jeśli zakład zostanie niewłaściwie przyjęty, w co wlicza się przyjęcie po rozpoczęciu wydarzenia (z wyłączeniem zakładów LIVE), zakład zostanie uznany za unieważniony.
 • 8. Niezależnie od formatu kursu zakładów wybranego na koncie ETOTO, wszystkie zakłady zostaną rozliczone na podstawie kursów decymalnych.
 • 9. W przypadku podejrzenia zawarcia zakładu po tym, gdy wynik zdarzenia jest już znany lub wybrany uczestnik lub drużyna zdobyli znaczącą przewagę (np. po zdobyciu punktu, usunięciu z boiska, itp.), Spółka zastrzega sobie prawo do unieważnienia zakładu niezależnie od jego wyniku.
 • 10. Spółka zastrzega sobie prawo do anulowania zakładów klientów obstawiający zdarzenia, w które są w jakikolwiek sposób zaangażowani, na przykład w charakterze uczestników, sędziów, trenerów, itp.
 • 11. Spółka zastrzega sobie prawo do wstrzymania wypłaty i uznania zakładów na dane wydarzenie za nieważne, jeśli istnieją dowody na to, iż nastąpiła któraś z poniższych sytuacji: (i) zakwestionowano uczciwość wydarzenia lub (ii) wydarzenie zostało ustawione. Dowody mogą opierać się na wysokości stawek, liczbie lub schemacie zakładów zawartych ze Spółką w przynajmniej jednym ze sposobów zawierania zakładów ze Spółką.
 • 12. W przypadku odwołania wydarzenia, wszystkie związane z nim zakłady zostaną automatycznie unieważnione, a środki zwrócone na konto ETOTO.
 • 13. Jeśli mecz zostanie przerwany z powodu kontuzji, niekorzystnych warunków atmosferycznych, zajść z kibicami, itp. wszystkie zakłady rozliczone do chwili przerwania wydarzenia pozostaną ważne. Na przykład: jeśli mecz piłki nożnej zostanie przerwany w drugiej połowie, wszystkie zakłady związane z pierwszą połową będą wiążące. Co więcej, jeśli zdobyto bramkę, zakłady postawione na pierwszego strzelca bramki pozostaną ważne, natomiast zakłady postawione na ostatniego strzelca lub strzelca w dowolnym czasie gry zostaną unieważnione. W tenisie: jeśli zawodnik przerywa grę z powodu kontuzji w trzecim secie, wszystkie zakłady postawione na wygraną w pierwszym lub drugim secie pozostają ważne.
 • 14. Spółka nie ponosi żadnej odpowiedzialności za literówki, błędy ludzkie lub inne ewidentne błędy, które prowadzą do oczywistych błędów w wysokości kursu. W takim przypadku wszystkie zakłady uznaje się za nieważne.
 • 15. Wielokrotne zakłady obejmujące różne typowania w ramach tego samego wydarzenia nie zostaną zaakceptowane, jeśli wynik jednego z nich wpływa na inne lub odwrotnie (zdarzenia wzajemnie się wspierające). Jeśli taki zakład jest przyjęty przez pomyłkę, zostanie on anulowany.
 • 16. Spółka zapewnia możliwość obstawiania wyników różnych światowych wydarzeń sportowych. Mimo podjęcia przez Spółkę wszelkich starań, by zapewnić poprawność informacji podczas obstawiania zakładów LIVE, może zdarzyć się, że informacje okażą się błędne ze względu na opóźnienia lub z innych przyczyn. Podczas sprawdzania kursów zakładów LIVE, czasów rozpoczęcia wydarzeń na żywo i innych informacji związanych z ofertą wydarzeń na żywo należy pamiętać, że informacje takie są dostarczane jedynie w celach orientacyjnych i Spółka nie ponosi odpowiedzialności za następstwa, jakie mogą wyniknąć z ewentualnych nieścisłości. Klient ponosi wyłączną odpowiedzialność za weryfikację poprawności opublikowanych informacji.
 • 17. W ostatecznym rozliczeniu jest brany pod uwagę wynik oficjalny, chyba że zasady szczególne przewidują inaczej. Za wynik oficjalny uważa się pozycję na podium w wyścigach Grand Prix, ceremonię wręczenia medali podczas zawodów lekkoatletycznych lub inną oficjalną ceremonię lub wręczenie nagród w innych dziedzinach sportowych.
 • 18. Wygrana zostanie przesłana na konto ETOTO po potwierdzeniu oficjalnych wyników.
 • 19. Spółka zastrzega sobie prawo do unieważnienia zakładów zawartych przez osobę lub grupę osób działających w celu oszustwa.
 • 20. Spółka zastrzega sobie prawo do unieważnienia zakładów, które mogły zostać zaakceptowane w chwili, gdy na koncie ETOTO nie znajdowała się wystarczająca ilość środków na pokrycie zakładu. Jeśli na koncie ETOTO nie znajduje się wystarczająca ilość środków w wyniku wpłaty anulowanej przez stronę przetwarzającą płatności, Spółka zastrzega sobie prawo do anulowania zakładu, który mógł wcześniej zostać zaakceptowany.
 • 21. Oszustwo i zmowa:
 • a. Jeśli Klient tworzy wiele kopii tego samego zakładu, kilka zakładów może zostać uznanych za jeden. W takim przypadku wszystkie zakłady z wyjątkiem pierwszego zawartego zakładu mogą zostać unieważnione. Kilka zakładów zawierających to samo pojedyncze typowanie może zostać potraktowanych jako jeden zakład. W takim przypadku wszystkie zakłady z wyjątkiem pierwszego zawartego zakładu mogą zostać unieważnione. Przykładem jest sytuacja, gdy jedno określone typowanie powtarza się w zakładach systemowych z innymi typowaniami po niskim kursie.
 • b. Jeśli istnieją dowody na to, że ta sama osoba lub grupa osób zawiera samodzielnie lub przez osoby trzecie serię zakładów zawierających te same (lub bardzo podobne) typowanie lub typowania, Spółka zastrzega sobie prawo do unieważnienia zakładów i zawieszenia prawa dostępu do konta ETOTO. Postanowienie to odnosi się zarówno do zakładów rozliczonych jak i nierozliczonych.
 • c. Jeśli Klient grał w celu zawodowym lub w parze z innym Klientem lub Klientami w ramach zmowy, grupy, itp. lub zawierał zakłady w sposób skoordynowany z innym Klientem lub Klientami obejmujące te same (lub bardzo podobne) typowania, w takim przypadku Spółka zastrzega sobie prawo do anulowania zakładu. Usługi świadczone przez Spółkę są przeznaczone wyłącznie do indywidualnego użytku i wyłącznie do celów rozrywkowych.
 • d. Jedna osoba może mieć tylko jedno konto ETOTO. Wszelkie kolejne konta, do których przypisany zostanie ten sam kod pocztowy/informacje osobowe/adres IP powiązane z istniejącym kontem, zostaną natychmiast zamknięte, a wszelkie zakłady zostaną unieważnione według uznania Spółki. Spółka zastrzega sobie prawo do zatrzymania lub zażądania zwrotu wygranych otrzymanych tym sposobem oraz przyznanych bonusów. Podobnie, spółka unieważni zakłady dokonane przez osobę, która zasiliła konto ETOTO z nie swojego rachunku bankowego.


 • Piłka nożnaKoszykówkaTenisHokej na lodzieSiatkówkaPiłka ręcznaE-SportBaseballBandyBoksBowlsCurlingDartFutbol AmerykańskiGolfIgrzyska olimpijskieKrykietKolarstwoMMA/UFCNetballRugbySnooker, bilardSporty motoroweSporty gaelickieSporty zimoweSporty wirtualneSzachyŻeglarstwoŻużelPozostałe sportyWydarzenia społeczne - politykaZakłady specjalneZakłady pojedyncze, akumulowane oraz systemoweZakłady z handicapemZakłady zwycięzca/pozycjaZakłady TeasersZakłady pulsSzybkie rynkiCash-outGrupa spotkań Wykaz skrótówZasady zakładów – archiwum

       LIVE