Oferta bukmacherska VIP - dołącz do elitarnego grona!

Każdy gracz jest dla nas ważny i każdemu oferujemy najlepszą obsługę, jednak czasem potrzeba czegoś więcej. Dlatego dla naszych najbliższych i najbardziej lojalnych przyjaciół stworzyliśmy klub VIP.

Co zyskujesz w ofercie VIP w ETOTO?

Wypłaty w ofercie VIP
PRIORYTETOWE WYPŁATY
Twoją wygraną wypłacimy szybko i bez zbędnych formalności!
Osobisty asystent w ofercie ETOTO VIP
OSOBISTY ASYSTENT
Specjalnie wyszkoleni członkowie naszego zespołu, pomogą Ci czerpać jak najwięcej radości z gry.
ETOTO Bonus
BONUS POWITALNY
Jednorazowy bonus przyznawany na powitanie w lidze.
Oferty specjalne dla członków VIP
OFERTY I BONUSY
Oferty specjalne skrojone tylko dla klientów VIP, bez lub z wyższymi limitami na obstawianie zakładów oraz z niskimi wymaganiami obrotu.
Bonusy urodzinowe
BONUSY URODZINOWE
W szczególnym dniu możesz spodziewać się równie szczególnych ofert.
Wyjazdy VIP w ETOTO
WYJAZDY VIP
Wyjazdy na mecze, koncerty, wypady weekendowe i luksusowe wakacje.

Jak dołączyć do grona VIP w ETOTO?

Wstęp do Ligi VIP jest tylko na zaproszenie, a nowych członków wybieramy bardzo skrupulatnie. Zwracamy uwagę na:
LOJALNOŚĆ
wynagradzamy tych, którzy są z nami dostatecznie długo
CZĘSTOTLIWOŚĆ
Im częściej nas odwiedzasz, tym większe masz szanse, że dostrzeże Cię nasz zespół
ZAANGAŻOWANIE
Swoją wartość możesz wykazać przez regularne wizyty, częste wpłaty i sesje z wysokim obrotem
ZAKŁADY
Sprawdzamy rodzaje i sposób stawiania zakładów, im więcej grasz, tym bardziej się wyróżniasz
Myślisz, że zasługujesz na członkostwo, albo masz już status VIP u innego bukmachera? Wyślij nam wiadomość na adres e-mail ligaVIP@etoto.pl. Jeśli masz co trzeba, na pewno się odezwiemy!
NAPISZ DO NAS

Liga VIP przeznaczona jest dla graczy, którzy szukają czegoś więcej oraz mogą zaoferować coś więcej. Jeśli jesteś wyrafinowanym graczem, grasz często i za wysokie stawki, możesz być pewien zaproszenia do naszego ekskluzywnego klubu. Czekają tam na Ciebie priorytetowe wypłaty (nawet w kilka minut po zleceniu), osobisty asystent, który dołoży wszelkich starań, aby Twój czas minął u nas jak najlepiej, bonusy okolicznościowe jak i dopasowane specjalnie pod Twoje preferencje. Możesz także otrzymać bilety na ciekawe wydarzenia piłki nożnej i sportów walki, ale także wydarzenia kulturalne!

Staramy się cały czas rozszerzać naszą ofertę dla najlepszych graczy, dzięki czemu każdy może w niej znaleźć coś dla siebie – od biletów na topowe wydarzenia sportowe po zaproszenia na kameralne koncerty lub weekendowe wyjazdy, na których naładujesz swoje baterie. Wszystko zależy od Twojej aktywności, lojalności oraz zainteresowań.

Jeśli uważasz, że Liga VIP jest miejscem dla Ciebie, napisz do nas na adres ligaVIP@etoto.pl podając swój login – na pewno skontaktujemy się z Tobą! Jeśli natomiast posiadasz status VIP u innego, legalnego operatora zakładów bukmacherskich i chciałbyś go otrzymać także u nas, napisz nam to: dołożymy wszelkich starań, aby Twój czas u nas był odpowiednio nagrodzony.

Cieszymy się, że jesteś z nami i mamy nadzieję, że zostaniesz tutaj jak najdłużej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania bądź sugestie, jesteśmy do Twojej dyspozycji na czacie lub pod adresem mailowym pomoc@etoto.pl.