PIŁKARSKI QUIZ POD NAPIĘCIEM

Piłkarski Quiz pod napięciem miał premierę w październiku 2018 roku na Youtube. Wyjątkowy format video w którym sprawdzamy wiedzę gości ze świata piłki nożnej, dziennikarzy czy widzów wyłonionych z eliminacji. Pomiędzy pytaniami zawodnicy opowiadają też ciekawe historie związane z wydarzeniami piłkarskimi o których słyszeli, brali udział albo zdradzają tajemnice szatni. Prowadzący zadaje pytania z 4 kategorii: Ekstraklasa i Reprezentacja Polski, Ligi Europejskie i Mistrzostwa Europy, Liga Mistrzów i Europejskie Puchary oraz Ligi Światowe i Mistrzostwa Świata. 5 pytań z każdej kategorii sprawdza refleks i wiedzę uczestników. Dobra odpowiedź to punkt dla drużyny, zła odpowiedź oznacza porażenie prądem zawodnika z drużyny. Nad bezpieczeństwem graczy czuwa dyplomowany ratownik medyczny. Dodatkowo każda kategoria jest zakończona pytaniem do widzów znajdujących się aktualnie na czacie ogólnym premiery odcinka na kanale. Zwycięska drużyna otrzymuje puchar z rąk prowadzącego Quiz.
SPRAWDŹ TERAZ

Zobacz najnowsze odcinki

OGLĄDAJ WIĘCEJ

Prowadzący Michał zaprasza do dyskusji!

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie jest sponsorem Piłkarskiego Quizu pod Napięciem emitowanego od jesieni 2018 roku na kanale ETOTO TV na serwisie Youtube.

Głównym prowadzącym Quiz jest dziennikarz sportowy i youtuber Michał Pol. W odcinkach występują ambasadorzy legalnego bukmachera ETOTO: komentator telewizyjny Tomasz Hajto, eksperci Mateusz Borek, Tomasz Smokowski i Roman Kołtoń. Do odcinków zapraszane są osoby ze świata sportu, m.in. piłkarze np. Radosław Majewski, Wojciech Kowalczyk, Tomasz Frankowski; dziennikarze sportowi: Dariusz Szpakowski, Krzysztof Stanowski; trenerzy Franciszek Smuda, Andrzej Strejlau. Dodatkowo do tej pory gościnnie pojawił się udziałowiec Wisły Kraków Jarosław Królewski czy senator Andrzej Person.

Odcinki Piłkarskiego Quizu pod Napięciem mają premierę na kanałe ETOTO TV w każdy poniedziałek o godzinie 20:00. Serdecznie zapraszamy do obserwowania kanału a także udziału w eliminacjach do odcinka.

Sprawdź kanał ETOTO TV na YouTube, by zobaczyć również inne produkcje.