W RINGU

Program „W Ringu” miał premierę w kwietniu 2019 roku na Youtube. Wyjątkowy format video zajmujący się bieżącymi tematami pięściarskimi z europejskich i światowych ringów. Komentujący gale bokserskie, kontrowersyjne werdykty sędziów czy analizujący szanse nadchodzących pojedynków pięściarskich. Unikatowa formuła dedykowana dla fanów pięściarstwa w których porusza tematy bieżące w boksie jak również kontrowersyjne dotyczące werdyktów czy relacji promotorskich w boksie. Obsada każdego odcinka i charyzmatyczny prowadzący gwarantuje ciekawe podejście do omawianego tematu i żywą dyskusje. Formuła programu porusza tematy walk odbytych lub nadchodzących wydarzeń ale również na kanale pojawiają się programy emitowanie w formacie „na żywo” przed galami bokserskimi m.in. przed walką Sulęcki - Andrade.
SPRAWDŹ TERAZ

Zobacz najnowsze odcinki

OGLĄDAJ WIĘCEJ

Mateusz Borek dyskutuje z gośćmi w Ringu

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie jest sponsorem programu pięściarskiego „W Ringu” emitowanego od wiosny 2019 roku na kanale ETOTO TV na serwisie Youtube.

Głównym prowadzącym „W Ringu” jest dziennikarz sportowy i organizator gal bokserskich Mateusz Borek oraz komentator sportowy Edward Durda. W odcinkach występują eksperci i komentatorzy widowisk pięściarskich: Janusz Pindera czy były Mistrz Europy w wadze ciężkiej Przemysław Saleta. W każdym odcinku programu wydarzenia z światowych ringów komentują również zawodnicy m.in. Ewa Brodnicka, Patryk Szymański, Robert Talarek, Damian Jonak, Michał Cieślak, Maciej Sulęcki, Grzegorz Proksa, Artur Szpilka, Tomasz „Diablo” Włodarczyk, Mateusz Masternak. Dodatkowo dla zwiększenia poziomu dyskusji do programu zapraszani są eksperci i trenerzy bokserscy m.in. , Andrzej Kostyra, Maciej Miszkiń i Piotr Wilczewski oraz promotorzy gal bokserskich m.in. Tomasz Babiloński i Dariusz Snarski.

Odcinki programu pięściarskiego „W Ringu” są periodyczne i mają premierę na kanale ETOTO TV. Data premiery jest przekazywana w komunikatach na social mediach zakładów bukmacherskich ETOTO. Serdecznie zapraszamy do obserwowania kanału.

Sprawdź kanał ETOTO TV na YouTube, by zobaczyć również inne produkcje.