Zdarzenia wirtualne w ETOTO - na czym polegają?

Zdarzenia wirtualne w ETOTO: piłka nożna
Możesz obstawiać najlepsze, wirtualne piłkarskie ligi świata.
Obstawiaj zdarzenia wirtualne 24/7
Spotkania trwają pełny
wymiar czasu.
Wiele możliwości zagrania w zdarzenia wirtualne
Wyniki spotkań opierają się
o statystykę rzeczywistych zdarzeń.
Tysiące wydarzeń w zdarzeniach wirtualnych w ETOTO
Oferowane są zarówno zakłady przedmeczowe jak i na żywo.

Jakie ligi wirtualne można obstawiać?

Można obstawiać wirtualne ligi Premier League, LaLiga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, a także ligę rosyjską oraz turecką.

Gdzie znajdę wirtualne mecze w ETOTO?1. W tym samym miejscu, w którym znajdują się rzeczywiste ligi, np. Bundesliga (zdarzenia wirtualne) będzie dostępna w Piłka nożna > Europa > Niemcy.
2. Dla Twojej wygody, ligi będą także dostępne w sekcji Popularne na komputerach.
3. Wszystkie ligi wirtualne zawierają w nazwie frazę „zdarzenia wirtualne”, a drużyny dopisek „[VR]” (lub „SRL”).

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami na czacie bądź napisz na adres pomoc@etoto.pl


POSTAW ZAKŁAD
Zdarzenia wirtualne są już dostępne w ETOTO

Ligi wirtualne przygotowane przez zakłady bukmacherskie ETOTO są odpowiedzią na obecną stagnację w świecie sportu ze względu na panujący wirus COVID-19. W zmaganiach wirtualnych lig piłkarskich nie biorą udziału prawdziwe drużyny, ale realizm jest zachowany: szanse każdego ze sportów oparte są o dane z jego realnych spotkań, a mecze prowadzone są w pełnym wymiarze czasu. Mamy zatem symulację wirtualnych drużyn opartą o dane z ich prawdziwych meczów!

Zdarzenia wirtualne możesz bezpośrednio śledzić na wizualizacji spotkania. Podczas śledzenia wydarzeń zapomnisz, że są to rozgrywki wirtualne – emocje, które doświadczysz, są porównywalne z tymi podczas prawdziwych wydarzeń! Tym bardziej, że w Twoje ręce zostały oddane najlepsze ligi piłkarskie świata: Premier League, Bundesliga, La Liga, Seria A, Ligue 1, jak i liga rosyjska, grecka oraz turecka. Każdy fan piłki nożnej powinien więc znaleźć coś dla siebie.

Mamy nadzieję, że z czasem rozrywki ta zyska oddanych fanów na rynku legalnie działających bukmacherów w Polsce. Przemawia za tym ich dostępność oraz prostota rozgrywanych spotkań. Nie bez znaczenia jest także fakt, że możesz na żywo śledzić sportowe zmagania, które zostały przez Ciebie obstawione. Tym bardziej jesteśmy dumni z tego, że po wielu dniach ciężkich prac i analiz możemy Ci udostępnić tę formę obstawiania oraz wytłumaczyć, na czym polegają ligi wirtualne.

Mamy nadzieję, że zdarzenia wirtualne sprawią Ci wiele radości oraz przyspieszą bicie Twojego serca. Jeśli masz jakiekolwiek pytania bądź sugestie, pisz proszę na pomoc@etoto.pl lub odezwij się do nas na czacie.